Hakkımızda

Jeolojik ve Jeoteknik hizmetler amaçlı, “KARDEŞ SONDAJCILIK ETÜD ARAŞTIRMA TAAHHÜT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ” adı altında kurulmuş olan firmamızın merkezi Ankara'da bulunmaktadır.

Deneyimlerini özellikle kamu kesiminde kazanmış yetkililerin kontrolü altında gözlemsel veya sondajlar açılarak, her türlü Jeolojik ve Jeofizik araştırmalar ve bu araştırmalara yönelik her türlü aletsel gözlemler, projelendirme, proje geliştirme, müşavirlik ve kontrollük hizmeti ile her tür yapıya ait rapor yazılımı konularında 1986 yılından beri faaliyetlerini sürdürmektedir.Üst düzey kalite ile hizmete devam!

Kardeş Sondajcılık firmanıza hizmet vermekten onur duyacaktır.

Jeoteknik hizmetlerin dışında, kurulan derin su kuyusu sondaj makinaları ekipmanıyla birlikte 1987 yılından beri, kazık makinaları ekipmanıyla ve tasarım grubunun kurulmasını takiben 2002 yılından beri bu birimler kendi makinaları ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Ekipman ve makina parkı
Zemin Etüd Sondaj Makinaları ve Ekipmanları, Fore Kazık Makinaları, Derin Su Sondaj Makinaları, Mini Kazık Makinaları, Jeofizik Aletler, METZ DC Rezistivite Cihazı (MDRC - 0901), METZ IP Alıcısı (Receiver), METZ Sysmograph ekipman ve makina parkını görmek için tıklayınız.

devamı


Deneyimli teknik ekip!

Şirketimizin hizmetleri makina ve ekipmanlar kullanılarak, gerekli miktarda ve gerekirse arttırılabilecek teknik kadro tarafından yürütülmektedir. Yapılacak olan işlerde gerek personel ve gerekse makina adedi, 15 gün içerisinde istenilen düzeye getirilebilinir.

Kardeş Sondajcılık, firmanıza hizmet vermekten onur duyacaktır, referans listesini yakından görün.


Fiyat teklifi almak için formu doldurabilirsiniz.
Online:2 Bugün:5 Dün:58 Toplam:77141